Nesrin Cavadzade yeni sevgilisiyle görüntülendi! Ortalığı birbirine kattılar

Nesrin Cavadzade “Üç Kuruş’ta” birlikte rol aldığı Uraz Kaygılaroğlu’nun doğum gününü birlikte yer aldıkları video ile kutlamıştı. İkilinin samimi halleri dikkat çekmişti.

“SENİ ÇOK SEVİYORUM”

Güzel oyuncu, Uraz Kaygılaroğlu’nu öpücüklere boğduğu fotoğraf ve videoları paylaşarak şu notu düşmüştü:

Seni çok ama çok seviyorum! İyi ki varsın, iyi ki arkadaşımsın, yüzümü daima güldürdüğün ve gerektiğinde hep orada olduğun için sana çok teşekkür ederim. Senenin en mutlu günü şimdiden kutlu olsun canımın içi.

İDDİALARA YANIT VERDİ

Hakkında sürekli Nesrin Cavadzade ile aşk haberi çıkan ve eski eşi Melis İşiten ile tekrardan barışacağına dair haberlerle de gündem olan Kaygılaroğlu, iddialara yanıt vermişti.

 “NESRİN BENİM ÇOK İYİ ARKADAŞIM”

Kaygılaroğlu, “Nesrin benim çok iyi arkadaşım. Melis de öyle. Melis ile bir çocuğumuz var sürekli irtibat halindeyiz. Bizim de hoşumuza gidiyor ailecek vakit geçirmek” diyerek aşk olmadığını dile getirmişti.

ROMANTİK BAKIŞLAR

Uzun zamandır adı kimse ile anılmayan Nesrin Cavadzade, önceki gün Etiler göbeğinde yeni sevgilisiyle görüntülendi. Bir mekanın cam kenarında birbirine romantik bakışlarla kimseyi aldırış etmeyen sevgililer görüntülenince ortalığı birbirine kattı.

PANİK DOLU ANLAR

Kısa süre sonra oturdukları yerden hemen kalkarak önce arka kapısından kaçmayı deneyen çift, daha sonra yüzlerini kapatarak farklı arabalarla hedef şaşırtmaya çalıştılar. Görüntülememek için şekilden şekile giren oyuncunun, panik dolu anları merak konusu oldu.?

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x