“Twilight” yıldızı Kristen Stewart’tan dikkat çekici açıklamalar

Derginin kapağında sadece iç çamaşırı ve deri yeleğiyle poz veren Kristen Stewart (33), verdiği sıradışı pozlarla “sınırlarını zorlamaya” hazır olduğunu ortaya koydu.

Rolling Stone’a verdiği röportajında kendisini Hollywood’da yeni bir tür “seks sembolü” olarak sunan Stewart, “Eğer tüm ‘Alacakaranlık’ serisini Rolling Stone’a kapak yapmadan tamamladıysam, bunun nedeni erkeklerin seks sembolü olmasıydı. Şimdi ise hayatında gördüğün en eşcinsel şeyi yapmak istiyorum.” dedi.


Ünlü oyuncu, “Küçük bir bıyık bırakabilseydim ve pantolonumun düğmelerini çözebilseydim, yapardım. Arkadaşlar – kusura bakmayın – ama erkeklerin vücut kılları sürekli olarak yüzüme itiliyor” diye ekledi.

Röportajın başka bir yerinde Stewart, kendisini Jodie Foster gibi Hollywood’un önde gelen diğer gay figürleriyle karşılaştırdı ve eşcinsel olmanın kariyerini nasıl raydan çıkarmadığını açıkladı.

“Ortadayım. Ne demek istediğimi biliyor musun? Jodie, eşcinsel bir oyuncu olarak çok zor zamanlar geçirdi ve ben onun adına konuşmuyorum – onun olduğu zamanı ve yeri objektif olarak analiz ediyorum ve bu kolay değil. Sevdiğiniz şeyi yapmaya devam etmek istiyorsanız bu neredeyse imkansızdır.”

“Benim için sorun değildi” diyen oyuncu, “Fakat bunun nedeni muhtemelen içinde yaşadığım mekanın türü, ilgimi çeken kısımlar, bana ilgi duyan film yapımcıları ve bu filmler için var olan izleyici kitlesiydi. Gerçekten daha fazla ticari alan yaratmak, popüler olmak ve bunu sürdürmek isteseydim, bunun işe yarayıp yaramayacağını bilmiyorum.” şeklinde konuştu.

“Twilight” filmindeki rol arkadaşı Robert Pattinson’la yaşadığı aşkla yıllarca adından söz ettiren ünlü oyuncu, 2017’deki “Saturday Night Live” programında eşcinsel olduğunu açıklamıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x